The Yard Hostel

Kalevankatu 3 A 45, 00100 Helsinki, Finlandia

  • Do 4 osób
  • Do 25 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

The Yard Hostel leży 315 m od centrum. Średnia ocena gości to 8,6/10 (2 451 opinii). Obiekt zapewnia gościom m.in. parking, pobyt ze zwierzętami oraz bezpłatne Wi-Fi.

The Yard Hostel to hostel w centrum Helsinek.

Pokoje i wyposażenie

Obiekt oferuje pokoje wieloosobowe i prywatne. Część pokoi ma dwa łóżka pojedyncze, a w innych są łóżka piętrowe z zasłonami zapewniającymi prywatność. Dostępne są także pokoje bez okna. W wybranych pokojach znajduje się balkon. Wszystkie łazienki są wspólne. W pokojach są też ogrzewanie, dźwiękoszczelność i wykładzina podłogowa.

Usługi i udogodnienia

Na miejscu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Do dyspozycji jest wspólna kuchnia. Jest też duży wspólny salon ze stołami, sofami, telewizorem i grami. Dostępna jest przechowalnia bagażu. Obiekt ma też stację ładowania pojazdów elektrycznych.

Dojazd i okolica

Hostel działa 5 minut spacerem od dworca głównego w Helsinkach. Lotnisko Helsinki-Vantaa oddalone jest o 17 km.

Atrakcje

  • Havis Amanda - 700 m
  • Muzeum Designu - 750 m
  • Muzeum Architektury Fińskiej - 800 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~456 zł

Wybór pokoi

Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i wspólną łazienką

  • wyciszenie
  • prysznic

2 osoby12 m²wyciszenie

The Yard Hostel - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • miejsce parkingowe
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • szybka obsługa przy zameldowaniu/wymeldowaniu
  • depozyt na bagaż
  • windy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

You will receive an email with your door codes and instructions for check-in on the morning of your arrival.

You will need these to get into the building and check in.

The property's facade will undergo a façade renovation from the 1st of August until the 22nd of December 2025.

During this, the windows + balcony in rooms facing the street will be covered.

The works will not take place in the early hours, late evenings or on the weekends.

The hostel remains open as usual during the renovations.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „The Yard Hostel”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy The Yard Hostel oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „The Yard Hostel” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „The Yard Hostel”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy The Yard Hostel ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się The Yard Hostel?

Obiekt znajduje się w miejscowości Helsinki.

The Yard Hostel na mapie: Helsinki

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o The Yard Hostel

Średnia ocena z 2 451 opinii na Booking.com to 8,6/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Katja 07 - 2026
9/10

Świetna lokalizacja sprawiła, że pobyt był bardzo wygodny, bo hostel znajduje się zaledwie kilka metrów od strefy nocnego życia i restauracji, około 5 minut pieszo od głównego dworca oraz 10 minut spacerem od portu. Dodatkowym udogodnieniem był możliwość późnego zameldowania, a także bezpłatne przechowanie bagażu na cały dzień.

ℹ) Opinie gości The Yard Hostel nie stanowią oceny serwisu tophelsinkihotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10