Forenom Aparthotel Helsinki Pikku Huopalahti

170 Mannerheimintie, 00280 Helsinki, Finlandia

  • Do 5 osób
  • Do 46 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Forenom Aparthotel Helsinki Pikku Huopalahti znajduje się 4,33 km od centrum. W opiniach gości obiekt uzyskuje 7,8/10 (415 opinii). Na miejscu obiekt udostępnia m.in. bezpłatne Wi-Fi, pobyt ze zwierzętami oraz pokoje rodzinne.

Forenom Aparthotel Helsinki Pikku Huopalahti to aparthotel w Helsinkach. W obiekcie dostępne są studia i apartament z 1 sypialnią.

Pokoje i wyposażenie

W jednostkach znajduje się prywatna łazienka z prysznicem typu walk-in, bidetem i suszarką do włosów. Do dyspozycji jest też kuchnia z lodówką, zmywarką, piekarnikiem, płytą kuchenną, kuchenką mikrofalową, tosterem, ekspresem do kawy i czajnikiem. W pokojach są telewizor z płaskim ekranem, kanały kablowe, biurko, szafa oraz widok na miasto.

Usługi i udogodnienia

Obiekt oferuje bezpłatne Wi-Fi i prywatny parking. Dostępny jest wspólny salon. Na miejscu działa też codzienne sprzątanie.

Dojazd i okolica

Stacja Ilmala leży 1,8 km od obiektu. Lotnisko Helsinki-Vantaa znajduje się 14 km dalej.

Atrakcje

  • Pomnik Mannerheima w Helsinkach - 4,3 km
  • Muzeum Sztuki Współczesnej Kiasma - 4,4 km
  • Muzeum Sztuki Ateneum - 4,8 km

Dobrze wiedzieć

Dostępny jest indywidualny meldunek i wymeldowanie.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~361 zł

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

4 osoby46 m²prywatna łazienka

Forenom Aparthotel Helsinki Pikku Huopalahti - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • sprzątanie codzienne
  • szybka obsługa przy zameldowaniu/wymeldowaniu
  • serwis pralniczy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

The property uses a keyless entry system.

A key code will be sent to your mobile phone and email on the day of arrival by 16:00.

If receiving a code by mobile phone is not possible, please contact the property by email in advance.

The property will require online identity verification prior to arrival.

All special requests are subject to availability and additional charges may apply.

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Forenom Aparthotel Helsinki Pikku Huopalahti”?

Zameldowanie: od 16:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy Forenom Aparthotel Helsinki Pikku Huopalahti oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Forenom Aparthotel Helsinki Pikku Huopalahti” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Forenom Aparthotel Helsinki Pikku Huopalahti”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 5 osób.

Czy Forenom Aparthotel Helsinki Pikku Huopalahti ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Forenom Aparthotel Helsinki Pikku Huopalahti ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Forenom Aparthotel Helsinki Pikku Huopalahti?

Obiekt znajduje się w miejscowości Helsinki.

Forenom Aparthotel Helsinki Pikku Huopalahti na mapie: Helsinki

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Forenom Aparthotel Helsinki Pikku Huopalahti

Średnia ocena z 415 opinii na Booking.com to 7,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Folwarski 08 - 2025
9/10

To był całkiem dobry hotel jak na tę cenę. Apartament był czysty i przestronny, a wejście okazało się bardzo wygodne dzięki zamkom na kod. Ogólnie stosunek jakości do ceny był naprawdę korzystny. Na dole działa całodobowy sklep spożywczy, co było praktycznym rozwiązaniem. W samym apartamencie wszystko było w porządku, a tuż obok kursuje tramwaj do centrum miasta.

ℹ) Opinie gości Forenom Aparthotel Helsinki Pikku Huopalahti nie stanowią oceny serwisu tophelsinkihotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10