Artist Apartment Susi

Viides linja 18 E 65-66, 00530 Helsinki, Finlandia

  • Do 4 osób
  • Do 56 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Goście oceniają Artist Apartment Susi na 9,3/10 (54 opinie). Odległość od centrum wynosi 1,59 km. Na miejscu obiekt udostępnia m.in. parking, bezpłatne Wi-Fi oraz pobyt ze zwierzętami.

Artist Apartment Susi to 5-gwiazdkowy apartament w Helsinkach, w dzielnicy Kallio.

Pokoje i wyposażenie

W apartamencie znajduje się sypialnia, salon i 1 łazienka. Do dyspozycji jest kuchnia z pełnym wyposażeniem, lodówką i ekspresem do kawy. Jest też widok na miasto, prywatne wejście oraz telewizor z płaskim ekranem i kanałami kablowymi. W łazience przygotowano prysznic, suszarkę do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków. Zapewniono ręczniki i pościel.

Usługi i udogodnienia

Obiekt oferuje bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Dostępny jest też parking przy ulicy.

Dojazd i okolica

Stacja metra Hakaniemi jest oddalona o 600 m. Stacja metra Sörnäinen znajduje się 800 m od obiektu. Lotnisko Helsinki-Vantaa jest położone 15 km stąd.

Atrakcje

  • Muzeum Sztuki Współczesnej Kiasma - 2,1 km
  • Muzeum Narodowe Finlandii - 2,1 km
  • Pomnik Mannerheima w Helsinkach - 2,1 km

Dobrze wiedzieć

Do wyższych pięter prowadzą wyłącznie schody.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~766 zł

Wybór pokoi

Apartament typu Deluxe

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • widok na miasto

4 osoby56 m²prywatna łazienka

Artist Apartment Susi - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • miejsce parkingowe
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Artist Apartment Susi”?

Zameldowanie: od 14:00 do 21:00. Wymeldowanie: od 12:00 do 12:00.

Czy Artist Apartment Susi oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Artist Apartment Susi” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Artist Apartment Susi”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Artist Apartment Susi ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Artist Apartment Susi?

Obiekt znajduje się w miejscowości Helsinki.

Artist Apartment Susi na mapie: Helsinki

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Artist Apartment Susi

Średnia ocena z 54 opinii na Booking.com to 9,3/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Artist Apartment Susi. Dodaj swoją na tophelsinkihotels.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10