Aikatalo Hostel Helsinki

Mikonkatu 8, 7.kerros, 00100 Helsinki, Finlandia

  • Do 6 osób
  • Do 22 m²
  • Sypialnie: 1

Goście oceniają Aikatalo Hostel Helsinki na 8,5/10 (1 559 opinii). Do centrum jest stąd 202 m. Obiekt zapewnia gościom m.in. pokoje rodzinne, klimatyzację oraz bezpłatne Wi-Fi.

Aikatalo Hostel Helsinki to dwugwiazdkowy hostel w Helsinkach. Obiekt ma 11 pokoi.

Wyposażenie pokoi

W pokojach dostępne są dźwiękoszczelne ściany i wykładzina podłogowa. Każdy pokój korzysta ze wspólnej łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. W części pokoi dojazd na wyższe piętra zapewnia winda.

Udogodnienia

Na miejscu działa całodobowa recepcja. Dostępny jest wspólny salon i przechowalnia bagażu. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi w całym budynku.

Lokalizacja i dojazd

Hostel leży w centrum Helsinek. Dworzec kolejowy Helsinki Central oddalony jest o 300 m, a stacja metra Central Railway o 300 m. Port lotniczy Helsinki-Vantaa znajduje się 16 km od obiektu.

W pobliżu

  • Park Starego Kościoła - 600 m
  • Muzeum Sztuki Współczesnej Kiasma - 650 m
  • Pomnik Mannerheima w Helsinkach - 650 m

Przydatne informacje

Do wyższych pięter można dojechać windą.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~666 zł

Wybór pokoi

Pokój czteroosobowy typu Classic

  • wyciszenie
  • biurko
  • prysznic

4 osoby20 m²wyciszenie

Aikatalo Hostel Helsinki - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • szybka obsługa przy zameldowaniu/wymeldowaniu
  • depozyt na bagaż
  • windy
  • pokoje z izolacją akustyczną

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Przed przyjazdem wymagana jest przedpłata przelewem bankowym.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane po dokonaniu rezerwacji.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Aikatalo Hostel Helsinki”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy w obiekcie „Aikatalo Hostel Helsinki” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Aikatalo Hostel Helsinki”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Czy Aikatalo Hostel Helsinki ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Aikatalo Hostel Helsinki?

Obiekt znajduje się w miejscowości Helsinki.

Aikatalo Hostel Helsinki na mapie: Helsinki

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Aikatalo Hostel Helsinki

Średnia ocena z 1 559 opinii na Booking.com to 8,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Livia 06 - 2026
10/10

Bardzo cichy, czysty pobyt w apartamentowym stylu z szybko reagującą obsługą. Wszystko było nieskazitelnie zadbane, w centralnej części miasta i w zasięgu spaceru do wszystkiego. Łóżka były też bardzo wygodne. Zameldowanie odbywało się samodzielnie, ale gdy czegoś potrzebowaliśmy, personel odpowiadał na wiadomości w ciągu kilku minut. Zdecydowanie wrócilibyśmy tam ponownie!

ℹ) Opinie gości Aikatalo Hostel Helsinki nie stanowią oceny serwisu tophelsinkihotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10